В СБУ розказали як затримували на хабарі депутата міської ради – фото, відео

875

Вчора, пізно ввечрі з’явивлася інформація про затримання депутата  Запорізької міської ради  Олександра Тищенка. Опоблоківець отримав 340 тисяч гривень за сприяння в отрманні ласого шматка землі на березі Дніпра. Тищенко є заступником голови земельної комісії в міській раді, тож гарантії виконання  домовленостей у нього були.

Хаба, необачний депутат взяв прямо під відділенням СБУ на вулиці Узбекистанській, там його і затримали. Факт отримання неправомірної винагороди, а пізніше затримання підтвердили в СБУ. У відомстві запевнили – брав хабарі Тищенко регулярно і “нарішав” відповідно вже чимало.

Служба безпеки України викрила депутата Запорізької міської ради на корупції у сфері землекористування. Посадовець, який є заступником голови постійної комісії з питань земельних ресурсів, систематично отримував хабарі від громадян за виділення ділянок під забудову житла та для ведення бізнесу. Зокрема, оперативники спецслужби задокументували, що депутат вимагав 340 тисяч гривень від місцевого мешканця. У таку суму він оцінив виділення земельного наділу на березі Дніпра під приватний будинок. При цьому всі необхідні документи заявник подав до міськради ще 3 роки тому, але посадовець увесь цей час створював штучні перешкоди, аби змусити його заплатити. –

Затримали депутата відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України в одному зі спальних масивів Запоріжжя під час отримання 243 тисяч гривень хабара. Кілька днів тому співробітники СБУ задокументували отримання можновладцем 97 тисяч гривень авансу.

     

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії для встановлення інших фактів корупційної діяльності депутата та його колег.

Викриття правопорушника проводилось спільно з Територіальним Управлінням ДБР, розташованим у м. Мелітополь, під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...