В Україні не діють закони, не працює Конституція, бо президент шукає міністрів, – Ігор Артюшенко

839

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили кадрову політику діючої влади.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко наголосив, що в країні сьогодні – кадровий дефіцит.

– На відміну від Януковича, у Зеленського більший кадровий дефіцит, бо шахтарів на Донеччині багато, а кварталівців в Кривому Розі мало.

В Україні не діють закони, не працює Конституція, бо президент шукає міністрів. Він сам про це каже на пресконференції та таким чином заявляє, що виконує роботу парламенту та прем’єр-міністра.

Професіонали не хочуть працювати в умовах, коли лояльність цінується більше за фаховість. Вони не хочуть несли відповідальність і бути через пів року звинуваченими в усіх помилках Зеленського.

В уряду відсутня програма дій, а керування відбувається у ручному режимі. Уявіть, якщо завтра міністром освіти стане висококваліфікований вмотивований професіонал. Що він буде робити без програми?,  – наголосив політик.

Парламентар зазначив, що Зеленський не хоче нести відповідальності за помилки своїх же ставлеників.

– Зеленський займається перекладанням відповідальності. Спочатку був винним перший уряд Зеленського-Гончарука, осінню буде винним уряд Зеленського-Шмигаля. Нащо порядній людині працювати в таких умовах?

Як результат, в країні, яка знаходиться в стані війни, службою безпеки керує лояльний кварталівець, який рік тому не мав навіть звання, а Генеральна прокурорка не змогла здати тести на суддю.

Все це весело та викликає посмішку. Але з позитивними емоціями без плану, кадрів та грошей теперішня влада завершиться дуже трагічно, – висловився Ігор Артюшенко.

На відміну від Януковича, у Зеленського більший кадровий дефіцит, бо шахтарів на Донеччині багато, а кварталівців в Кривому Розі мало.В Україні не діють закони, не працює Конституція, бо президент шукає міністрів. Він сам про це каже на пресконференції та таким чином заявляє, що виконує роботу парламенту та прем'єр-міністра.Професіонали не хочуть працювати в умовах, коли лояльність цінується більше за фаховість. Вони не хочуть несли відповідальність і бути через пів року звинуваченими в усіх помилках Зеленського. В уряду відсутня програма дій, а керування відбувається у ручному режимі. Уявіть, якщо завтра міністром освіти стане висококваліфікований вмотивований професіонал. Що він буде робити без програми?Зеленський займається перекладанням відповідальності. Спочатку був винним перший уряд Зеленського-Гончарука, осінню буде винним уряд Зеленського-Шмигаля. Нащо порядній людині працювати в таких умовах?Як результат, в країні, яка знаходиться в стані війни, службою безпеки керує лояльний кварталівець, який рік тому не мав навіть звання, а Генеральна прокурорка не змогла здати тести на суддю. Все це весело та викликає посмішку. Але з позитивними емоціями без плану, кадрів та грошей теперішня влада завершиться дуже трагічно.

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Субота, 23 травня 2020 р.

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...