В Україні починають діяти нові послаблення карантину

111
Фотоілюстрація

Відсьогодні, 1 червня, в Україні розпочинається наступний етап послаблення карантинних обмежень. Про це повідомляє Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму телеграм каналі.

«Упродовж останніх двох тижнів ми спостерігаємо приблизно однакову кількість нових захворілих та видужалих по країні. Епідемічна ситуація в більшості областей дає змогу з 1 червня відкрити спортивні зали та фітнес-центри, заклади освіти, запустити міжобласне автомобільне сполучення та залізничні перевезення», – йдеться в повідомленні.

Так, з 1 червня в областях, в яких здійснюється послаблення карантину, дозволяється:

  • Робота закладів фізичної культури і спорту, фітнес-центрів, спортивних залів (у групових заняттях можуть брати участь до 10 осіб).
  • Перевезення залізничним транспортом та міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом в межах кількості місць сидіння. Проте, якщо в області не застосовується послаблення карантину, перевезення дозволяється в межах 50% кількості місць для сидіння.
  • Відвідування занять у закладах освіти групами до 10 осіб та отримання документів про професійну та вищу освіту тощо.

Відповідну інфографіку опубліковано в телеграм каналі Прем’єра.

Також зазначається, що рішення про зняття карантинних обмежень в кожній області ухвалюватимуть регіональні комісії ТЕБ і НС.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...