В Україні реалізують інфраструктурний проект загальною вартістю 13 мільярдів євро

24

Йдеться про великий проект з будівництва багатьох об’єктів державного значення в рамках євроінтеграції України. Про це повідомляє Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єрка з європейської і євроатлантичної інтеграції України. Планується будівництво 4800 кілометрів доріг і залізниць, шість портів і 11 логістичних центрів.

Климпуш-Цинцадзе на зустрічі з генеральним директором директорату Європейської комісії з питань мобільності і транспорту Хенриком Хололеем зазначила, що одним із пріоритетних напрямків діяльності українського уряду, в тому числі країн Східного партнерства, є реалізація проектів в рамках Транс’європейської транспортної мережі TEN-T (Trans- European Transport Network TEN-T).

“Всі проекти, зазначені в плані, вимагають майже 13 млрд євро інвестицій. Планується будівництво 4800 кілометрів доріг і залізниць, 6 портів і 11 логістичних центрів, – Іванна Климпуш Цинзадзе, – Україна розраховує на підтримку ЄС, а також на якнайшвидше підписання Угоди про загальну авіаційної зоні, яке дасть поштовх розвитку української авіаційної промисловості, так як збільшить кількість рейсів і пасажирські перевезення”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...