В Україні розпочався наступний етап послаблень карантину

194
Фотоілюстрація

Від сьогодні, 10 червня, в Україні почали діяти чергові послаблення карантину. Щоправда, не всі області готові до зняття обмежень.

Дозволено роботу закладів культури та закладів, що надають послуги з розміщення, про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час пресбрифінгу.

Обов’язкові умови: температурний скринінг для всіх, обробка рук на вході антисептиком, заборона фан-зон та інших скупчень людей, які не дають змоги дотримуватися дистанції, контроль квитків на вході має відбуватися через сканування штрих-кодів, у приміщенні і на відкритому повітрі має перебувати одна особа на 5 кв. м загального приміщення або огородженої території, відвідувачі мають бути в масках, якщо відвідувачі розміщуються на стільцях, то відстань має бути 1,5 м по обидва боки від них, попереду та позаду.

Також зазначено, що показник 12 на 100 тис. населення мають не всі області (Київ, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Рівненська і Чернівецька області). Відповідно там поки не вводитимуть наступний етап послаблень.

Нагадаємо, 5 червня заклади громадського харчування почали свою роботу у звичному режимі. При цьому всі правила по дистанції та дезінфекції мають виконуватись.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...