В Україні тестують програму, яка може замінити касові апарати

135
Фотоілюстрація

На своїй сторінці у Фейсбук Дмитро Дубілет анонсував відкриття компанія Checkbox. За його словами, цей програмний продукт набагато дешевше касових апаратів, які зобов’язали купити бізнес. І, нібито, не поступається у функціях, а навпаки, робить роботу простіше.

Ексміністр Кабміну та співвласник Monobank Дмитро Дубілет розповів, що з 1 серпня в Україні запустять сервіс Checkbox. Він має спростити для бізнесу роботу програмних кас реєстратора розрахункових операцій (РРО).

«Компанія називається Checkbox. Ми створили крутий програмний продукт, який дозволить українському бізнесу економити гроші і бути ефективніше. Йдеться про так званих програмних РРО або, простіше, програмних касах. Трохи передісторії. Майже кожен бізнес повинен мати касові апарати. Ви всі їх, звичайно, бачили. У народі їх називають «гробиками» – вони дорогі і неефективні. Ринок касових апаратів розділений між кількома компаніями і є класичною олігополією. Завдяки дерегуляції і новим АПІ від податкової стало можливим позбутися, нарешті, від цих «гробиків», – пише він.

Малий бізнес зможе користуватися вебсторінкою, чат-ботом або мобільним додатком, формувати чеки і друкувати їх або відправляти клієнту на електронну пошту. Інтернет-магазинам надається АРІ, яке з ними інтегрується.

Нагадаємо, минулого року Касові апарати (РРО – Реєстратори розрахункових операцій) зобов’язані мати підприємці, що сплачують єдиний податок, і мають дохід у понад 1 млн грн на рік. Є винятки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...