В Україні ввели в обіг пам’ятну монету «Передова» (МОДЕЛЬ)

222

Національний банк України ввів в обіг пам’ятну монету «Передова» номіналом в 5 гривень на честь українських військових і медиків. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

“Під час пандемії, в умовах боротьби України за територіальну цілісність країни, у кожного своя передова і своя лінія фронту, і тільки докладаючи спільних зусиль можна перемогти”, – йдеться у повідомленні.

На аверсі монети розміщено: угорі – малий Державний Герб України та напис Україна; праворуч на матовому тлі напис “Разом” (вертикальна) і номінал монети 5 гривень (вертикальний напис).

Зліва на дзеркальному тлі: дві руки, які демонструють знак V, популярний жест, що означає перемогу і мир, рік карбування монети – 2020 і логотип Банкнотно – монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети зображено образи медика і військового (кольорові), між якими вертикальний напис # передова. Слід зазначити, що монета випущена тиражем 45 тисяч штук.

Нагдаємо, з 29 вересня Нацбанк України ввів в обіг пам’ятну монету «Славетне місто Запоріжжя». Це монета номіналом 5 грн. Її виготовили з нейзильберу – сплаву міді нікелю і цинку.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...