В Запоріжжі ціни на товари першої необхідності обіцяють контролювати

124
Фотоілюстрація

У мерії пообіцяли, що під час карантину ціни на соціально значущі продовольчі товари в Запоріжжі не піднімуть. Про це повідомляють в пресслужбі Запорізької міської ради.

За словами радника міського голови Валерія Еделєва, ціни на соціально значущі товари поки вдається стримувати. Інформація про підвищення вартості продуктів в супермаркетах стосується товарів, які не входять до цієї категорії.

Так, соціально значущими продовольчими товарами визначено 29 продуктів: яловчина, свинина, сало, кури, молоко, сир, сметана, масло, яйця, олія, цукор-пісок, хліб, борошно, макаронні вироби, пшоно, рис, гречка та деякі інші крупи, картопля, капуста, морква, цибуля, яблука.

Представники торгівельних мереж запевнили, що ціни на ці продукти піднімати не будуть. За словами пана Еделєва, більшість супермаркетів своїх обіцянок дотримуються.

Проте зазначають, що щоденний моніторинг цін стосується лише 29 соціально значущих товарів. Ціни на продукти, які не є товарами першої необхідності, не контролюються.

Також ціни на продовольчі товари у роздрібних магазинах залежатиме від оптових постачальників, які працюють на загальнодержавному рівні.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...