В Запоріжжі на незручні питання журналістів Вакарчук відповів істерикою

194
Вчора в Запоріжжі проходила агітаційна зустріч співака, лідера партії «Голос» Святослава Вакарчука з містянами.

Після промови організатори запропонували журналістам поставити питання. Вакарчука попросили прокоментувати заяву опонента – Анатолія Гриценка, який поставив під сумнів компетентність співака в політиці та розказати, як команда має намір підвищувати свій професіоналізм.

Святослав Вакарчук назвав питання журналістів «провокацією» та на підвищених тонах заявив, що він створив успішний  музичний колектив і має освіту фізико-математичного факультету.

– Я – кандидат фізико-математичних наук, який написав свою дисертацію, я людина, яка має свої статті в західних наукових журналах, яка добре знає, що таке тяжка робота над цифрами. Я – людина, яка за 25 років створила найпрофесійнішу музичну команду. Не їм – людям, які розвалили країну за 25 років, вчити мене професіоналізму.

Вони добре розбираються в газових цифрах, вони розкрали мільярди на газі – це через них в нас такі платіжки, – заявив співак.

До речі, говорячи про платіжки, Вакарчук знову не зміг назвати вартість тарифів на газ і перевів тему на ініціативу своєї партії.

– З цінами на газ будь-ласка звертайтеся до тих спеціалістів, які зробили все, щоб у нас були такі платіжки від яких у нас відбуваються у людей інфаркти. До речі про інфаркти у нашій команді є люди, які відповідальні за те, щоб в країні, в тому числі у Запоріжжі центри, які безкоштовно ставлять стенди, тим хто хворіє від інфарктів і це заслуга членів нашої команди. Тому до спеціалістів по газу в нас будуть питання, тільки не як журналістів до політиків, а як від правоохоронних органів, які будуть відповідати на допиті, – сказав співак.

До речі, організатори зустрічі не дали змогу задати питання деяким журналістам. Не зважаючи на невелику кількість людей (менше сотні), підхід до преси був недовгим.

Значно більше запоріжців можна було побачити на каскаді фонтанів «Райдуга», де  традиційно для своєї кампанії Святослав Вакарчук провів черговий безкоштовний концерт, який опоненти вже охарактеризували як ігнорування виборчого законодавства. Нагадаємо, безкоштовні концерти організовані політичною силою, що бере участь і передвиборчій гонці, з точки зору українських законів означає підкуп виборців (статті 68 Закону про вибори народних депутатів).

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...