В Запоріжжі навчали місцевих політичних лідерів (ФОТО)

28

На цих вихідних в Запоріжжі пройшов форум для місцевих лідерів. Захід був організований партією “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, а також Національним Демократичним Інститутом.

Учасниками Форуму стали народні депутати України, представники обласної влади та Центрального Секретаріату партії, депутати місцевих рад, голови Об’єднаних територіальних громад, а також члени команди територіальних організацій Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Луганської областей. Загалом захід відвідали більше 100 політичних лідерів.

У вітальному слові виступили Голова Запорізької територіальної організації партії, народний депутат України Ігор Артюшенко, його дніпропетровський колега, голова бюджетного комітету парламенту Андрій Павелко, народний депутат України Микола Фролов, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, голова фракції «Солідарність» у Запорізькій міській раді Олександр Константинов та радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ірина Грицай.

Потім учасники змогли поспілкуватись в неформальній обстановці з народними депутатами. В рамках сесії парламентарі відповіли на питання колег, які здебільшого торкались просування реформ, взаємодії партії з органами влади, порядку денного нинішнього політичного сезону.

За два дні роботи учасники Форуму також опрацювали такі теми, як проектний менеджмент в політичній сфері, проведення адвокаційних кампаній, обмін досвідом реалізації успішних проектів в різних областях тощо. В рамках сесій заходу учасники прослухали цікаві лекції, провели роботу у групах над різними практичними завданнями, а також мали змогу провести презентацію найуспішніших проектів та кампаній, які були проведені в різних областях.

– Національний Демократичний Інститут є багаторічний партнером нашої Партії. Це – некомерційна, неурядова організація, яка працює у багатьох країнах світу задля розвитку демократичних інституцій, політичних та громадських організацій, здійснює спостереження за виборами.

Форум для лідерів Партії “БПП “Солідарність” відбувся цілком у дусі принципів НДІ. Дискусії щодо реформ, щодо військової агресії на Сході, щодо виборів, які наближаються, продемонстрували високу культуру і розуміння основ демократії. Це підтверджує, що БПП “Солідарність” – це партія, яка раз і назавжди вибрала західний цивілізаційний розвиток України і послідовно його впроваджує в життя, – прокоментувала Форум Вірджинія Дронова, заступник керівника Секретаріату Партії.

У свою чергу, голова Запорізької територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, народний депутат України Ігор Артюшенко подякував всім учасникам за плідну роботу та підкреслив, що подібні заходи сприяють формуванню єдиної команди, з якою потім легше впроваджувати зміни в країні та реалізовувати реформи, що наближають нас до Європи.

– Наша команда запорізької «Солідарності» завжди готова приймати гостей та засвоювати нові знання та навички, обмінюватись досвідом з колегами з сусідніх регіонів. Я вдячний міжнародним партнерам в особі НДІ за довіру до нашої партії та багаторічну співпрацю. Також дякую всім учасникам. Безумовно, мати таку команду та працювати з креативними, активними та професійними людьми – це запорука успіху.

Вірю, що ми зможемо спільними зусиллями досягнути поставлених цілей та продовжити разом з командою партії наближати Україну до повноцінної інтеграції у європейський простір, – сказав парламентар.

Зазначимо, що подібні форуми та семінари за підтримки міжнародних партнерів проходять на регулярній основі. тож ми впевнені, що така позитивна практика буде продовжена і надалі, а на команду партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” чекатиме ще не один подібний яскравий та змістовний Форум для політичних лідерів.

загрузка...