В Запоріжжі посол Франції обере кращого музиканта

98

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон очолила журі ІІІ Відкритого Всеукраїнського конкурсу баяністів-акордеоністів «Баянне коло на Запоріжжі», який стартує сьогодні і триватиме до 22 квітня.

За звання кращого боротимуться більше п’ятдесяти баяністів-акордеоністів зі всієї України.

Проведення конкурсу стало можливим за сприяння народного депутата України, голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка, який є випускником музичного училища.

– Підтримка молодих талантів – це не лише важлива, але і приємна справа. Організація подібних конкурсів – це прекрасний шанс для юних музикантів поборотись за нагороди, поспілкуватись із колегами та однодумцями, зрозуміти, в якому напрямку треба зростати, вдосконалювати свою майстерність. Особливо приємно сприяти в організації таких заходів, коли сам неодноразово виходив на сцену училища, в якому декілька років опановував музичну справу. Тому можу сказати, що достеменно знаю, наскільки цінний такий досвід, як участь у конкурсах, та наскільки яскраві емоції він дарує виконавцям, – зазначив парламентар.

Підтримку в проведенні конкурсу також надали депутати Запорізької міської ради фракції «Солідарність» Олександр Константинов та Микола Бєлий.

Конкурс проходить в Запорізькому музичному училищі ім. П. Майбороди (пр. Маяковського, 22).

Початок заходу: 20 квітня – 14.00
21 квітня – з 9.00
22 квітня (нагородження переможців та Гала-концерт) –  з 15.00

Відвідати змагання можуть всі бажаючі. Вхід – безкоштовний.

 

загрузка...