В Запоріжжі російські провокатори залякують волонтерів кандидата в Президенти – відео

965

Люди, які отримують фінансування від українофоба та кремлівського пропагандиста Анатолія Шарія чинять тиск і залякують запорізьких волонтерів-агітаторів кандидата у Президенти Петра Порошенка.

Про це заявила прес-служба Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Вчора українофоб та кремлівський пропагандист Анатолій Шарій опублікував відео, на якому невідомі особи спортивної статури чинять тиск на запорізьких волонтерів-агітаторів кандидата у Президенти Петра Порошенка. 

Тиск та переслідування волонтерів продовжились сьогодні, і активісти викликали поліцію. 
Під час спілкування з правоохоронцями автор відео зізнався, що отримує фінансування від Анатолія Шарія. Наразі, факти тиску та переслідування агітаторів-волонтерів зафіксовані представниками правоохоронних органів. 

Враховуючи антиукраїнську позицію Анатолія Шарія та його багаторічне співробітництво з російськими пропагандистськими ЗМІ, діяльність його найманців розцінюємо як умисне залякування запорізьких волонтерів за їхні політичні переконання, а також як грубе втручання російських провокаторів у виборчий процес в Україні, – заявили в прес-службі партії.

Як розповіли волонтери, люди Шарія в нечемній формі вимагали назвати свої персональні контакти, повідомити дані про їхні родини та їхнє фінансове становище.