В Запоріжжі відзначили День Соборності традиційним автопробігом

69
В Запоріжжі відзначили День Соборності традиційним автопробігом
Сьогодні, 22 січня Україна святкує День Соборності. Рівно 99 років тому Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка підписали Акт Злуки, фактично возз’єднавши дві частини України.

З нагоди такої знаменної дати в історії країни, активісти Запорізької організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» провели символічний автопробіг, яким вони об’єднали різні береги України, проїхавши по греблі Дніпро ГЕС. Кінцевою точкою слідування автомобілів стала перлина України – острів Хортиця.

На легендарному острові активісти зробили символічне колективне фото. Так, всі учасники автопробігу сфотографувались на фоні державного прапора, який встановлений на висоті 90 метрів. Таким чином, на момент підняття прапора його флагшток був одним із найвищих в Україні.

В Запоріжжі відзначили День Соборності традиційним автопробігом

«І підписаний Акт Злуки, і проголошений IV Універсал УНР – ці дві великі історичні події вчать нас бути єдиними, не ділити Україну на партійно-політичні прапори – мислити і діяти виключно державним інтересом, щоб не повторити помилок сторічної давнини. Щоб знову не довелося потім шукати винних і знову відновлювати втрачену можливість. Тому ми і проводимо автопробіг вулицями міста, який має привернути увагу мешканців міста до такого знакового дня в нашій історії», – відзначив керівник Запорізької територіальної партійної організації «БПП «Солідарність», народний депутат Ігор Артюшенко.

Варто відзначити, що традиція відзначати цей день символічним автопробігом народилась ще три роки тому, і зараз вже цілком заслужено може вважатись доброю традицією.

В Запоріжжі відзначили День Соборності традиційним автопробігом В Запоріжжі відзначили День Соборності традиційним автопробігом В Запоріжжі відзначили День Соборності традиційним автопробігом

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...