В Запоріжжі волонтери інформують містян, як вберегтися від коронавірусу

91

В публічних місцях волонтери розклеїли листівки, в яких міститься інформація щодо COVID-19 та головні правила дотримання карантину. Ініціатива належить партії «Європейська Солідарність» та ГО «Справа Громад».

«Такі плакати ви зможете побачити біля своїх домівок, біля супермаркетів чи на зупинках громадського транспорту.

Особливо це важливо для наших бабусь та дідусів, які не завжди мають доступу до Інтернету, де зможуть знайти поради щодо профілактики вірусу 

Також на плакатах є номер гарячої лінії, куди можна у випадку чого звернутися!», – написали організатори акції на своїй сторінці у Facebook.

Як ми повідомляли раніше, в Запоріжжі розпочав роботу волонтерський проект для взаємодопомоги українців через епідемію коронавірусу.

Запоріжжя стало частиною всеукраїнського волонтерського проекту взаємодопомоги. Містяни отримали доступ до сайту «Солідарність», де кожен українець може допомогти тим, кому це потрібно, або сам отримати допомогу.

“– Якщо ви потребуєте допомоги у придбанні чи доставці ліків чи продуктів, або ви знаєте таку людину, — додавайте заявку тут, або телефонуйте на гарячу лінію 0-800-501-002.

– Якщо ви хочете стати волонтером, купити для цих літніх людей продукти чи ліки та/або доставити їх — зареєструйтесь, та беріть заявки на допомогу”, йдеться на сайті.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...