В Запорізькій області готуються до святкування 29-ї річниці незалежності України

50

В Запорізькій ОДА відбулась нарада з питань підготовки та проведення заходів на честь Дня Державного Прапору України та святкування 29-ї річниці незалежності України.

Засідання відбулось за участю Зінаїди Бойко та заступника голови облдержадміністрації (стажування) Олександра Свистуна.

Організатори свята наголошують, що заходи мають пройти з дотриманням карантинних норм. Традиційно святкові заходи відбудуться в усіх містах, селах і територіальних громадах Запорізької області.

Зокрема, планується:

  • 21 серпня відбудуться урочисті збори та святковий концерт у Запорізькому обласному музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара;
  • 23 серпня на острові Хортиця пройдуть урочистості на честь Дня Державного Прапору України, на які будуть запрошені ветерани та воїни АТО/ООС, військовослужбовці ЗСУ та Національної гвардії;
  • 24 серпня на території Історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця» планується провести велику програму свята.

Слід зазначити, що свої мистецькі подарунки тут презентуватимуть Запорізький академічний музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара, Запорізька обласна філармонія та провідні запорізькі рок-гурти.

Слід зазначити, що заходи будуть транслювати онлайн, для ефектних кадрів планується залучити вертоліт.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...