В Запорізькій області підрозділи Головного управління знаходяться у повній готовності на Водохреща

121

19 січня відбудуться святкування – Водохреща. Підрозділи Головного управління Державної служби організують чергування. На воді можу виникнути непередбачувані ситуації. Уточнюються місця та, де саме проходитиме Водохреща.

На сьогодні відомо, 18-19 січня під час відзначення Водохреща на території «Центрального пляжу» (міста Запоріжжя) будуть нести службу: групи підводного розмінування, спеціальних мінно-пошукових та водолазних робіт частин спеціальних аварійно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС України у Запорізькій області із засобами подолання водних перешкод (катер моторний, човен моторний); відділення 2-1 Державної пожежно-рятувальної частини на пожежно-рятувальному автомобілі та працівників медичної служби Головного управління. Також рятувальники встановлять намети для обігріву та освітлювальну вежу для роботи в нічну годину.

Друга локація – «Правобережний пляж» відділення 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини безпеки громадян від комунальних рятувально-водолазних служб у Запоріжжі та Бердянську буде додатково залучено моторні човни, повідомляє прес-служба ДСНС у Запорізькій області.

 

загрузка...