В Запорізькій області з кар’єрів виїжджають перевантажені фури

82

В Запорізькій області здійснили моніторингові обстеження кар’єрів щодо дотримання габаритно-вагового контролю при завантаженні транспорту. Про це повідомили у прес – службі ЗОДА.

Через те, що величезна кількість вантажного транспорту їздить з перевищенням вагових норм, страждають автомобільні дороги. Щоб не допустити таких ситуацій, була створена робоча група, учасники якої перевіряють транспорт, що виїжджає з кар’єрів.

 

Перевищення вагових норм зафіксували на таких кар’єрах: ТОВ «Мокрянський кам’яний кар’єр № 3», АТ «Запоріжнерудпром»,  ПрАТ «Запорізьке кар’єроуправління», ТОВ «Андріївський гранітний кар’єр», ВП «Трудівський кар`єр» філії «Центр управління промисловістю» АТ «Укрзалізниця».

 

На трьох водіїв склали протоколи за те, що фактична вага вантажівок перевищувала вказану в документах. Вони повинні заплатити штраф у розмірі 255 грн.

 

Водіїв ще двох вантажних автомобілів, вага яких була більше 40 тонн, оштрафували на 510 грн. На рух такого транспорту потрібно спеціальний дозвіл від Нацполіціі, але у автомобілістів його не було.

 

 

 

 

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...