В Запорізькому суді переглянуть запобіжний захід зловмиснику, через якого воїн ООС опинився в комі, а потім помер

421
Фотоілюстрація

Ми вже розповідали, що в 5-ій міській лікарні помер воїн ООС Олег Черевко, який так й не вийшов з коми. Зловмисника, через якого чоловік втратив життя, вийшов під заставу 40 тис. грн. Назначено апеляцію.

В пресслужбі ГУНП Запорізької області підтвердили, що 29.07 (у середу) в Запорізькому апеляційному суді відбудеться перегляд запобіжного заходу 29-річному молодику, який завдав два удари по голові. Засідання відбудеться о 9:45.

Якщо маєте змогу – обов’язково приходьте! Адреса: пр. Соборний, 162.

Нагадаємо, 21 липня поблизу магазину, який знаходиться на вулиці Космічній, 29-річний боєць ООС зробив зауваження молодику, який чіплявся до дівчини. Це йому не сподобалося й він завдав два удари йому по голові. Постраждалий впав на асфальт та більше не приходив до тями. «Швидка» відвезла чоловіка в 5-ту міську лікарню, де він декілька днів провів в комі.

29-річного зловмисника правоохоронці затримали. Проте раніше судимому мешканцю Запоріжжя Комунарський районний суд обрав міру запобіжного заходу з мінімальною заставою у 40 тисяч гривень. Зрозуміло, що він вийшов. Прокуратура обіцяє подати апеляцію.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...