У Запоріжжі відбувся 10-й Ювілейний Чемпіонат по Кіокушин карате “Запорізька Січ-2018” – фоторепортаж, відео

237

В минулу суботу, 3 лютого 2018 року, у Спортивному Клубі «Мотор Січ» відбулося свято сили, мужності та справжнього бойового мистецтва – 10-й Ювілейний Чемпіонат з Кіокушин карате «Запорізька Січ – 2018». Було проведено 438 боїв в 40 вагових і вікових категоріях. Від м. Запоріжжя в турнірі приймали участь 87 спортсменів.
За добрим звичаєм  на початку року послідовники вчення Масутацу Оями збираються у козацькій столиці, аби у чесній боротьбі виявити сильніших, покращити свою майстерність та загартувати бойовий дух. Урочиста церемонія відкриття Чемпіонату «Запорізька Січ» розпочалася з Запорізького Маршу у виконані військового духового оркестру, що визвала захват гостей та учасників змагань.

У змаганнях приймали участь 442 найкращі спортсмени, віком від 6 до 54 років з 6-ти областей України: місто Дніпро, Золотоноша, Київ, Кривий Ріг, Марганець, Мелітополь, Новомосковськ, Полтава, Миргород, Харків, Херсон  і також господарі Чемпіонату: спортсмени  міста Запоріжжя, Запорізької області та міста Мелітополь. Серед учасників були як початкові, так і досвідчені спортсмени – чемпіони України, чемпіони Європи, володарі Кубку Європи, переможці і призери міжнародних змагань.

Для глядачів демонстрували свої вміння спортсмени Федерації Кіокушинкай карате Запорізької області, за участю як дорослих майстрів так і членів дитячої збірної. Маленькі каратисти трощили дерев’яні дошки не менш віртуозно ніж дорослі спортсмени. В подальшому розпочався Чемпіонат «Запорізька Січ-2018» у розділі «куміте» – двобої в карате. Зважаючи на особливий масштаб змагань, спортсмени боролися на 3-х татамі.

Серед представників м. Запоріжжя в турнірі  чемпіонами і призерами у своїх категоріях стали:

Розділ змагань «ката» (формальні вправи):

Скамарохова Марина – 1-е місце
Штайн Максим – 1-е місце
Сап’яний Максим – 1-е місце
Зубенко Михайло – 2-е місце
Рибалка Андрій – 3-е місце

Розділ змагань «куміте» (двобій):

Ковальова Юлія – 1-е  місце
Сап’яний Максим – 1-е місце
Никоненко Олег – 2-е місце
Перегудов Володимир – 2-е місце.
Зубенко Михайло – 2-е місце
Зубенко Михайло – 2-е місце
Цулукідзе Ліка – 3 місце

Організатором заходу серед дітей, юнаків, дівчат, дорослих і ветеранів в розділі «куміте» та «ката» виступала Федерація Кіокушинкайкан карате Запорізької області (Український Союз Кіокушин Карате, WKB).

Читайте також:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...