Вбивство Павла Шеремета: відбувся новий розгляд справи у суді

26

Суд залишив під вартою музиканта та ветерана Андрія Антоненка, якого обвинувачують в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це повідомляють Букви.

28 вересня в Шевченківському районному суді Києва продовжився розгляд по суті справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

Під час засідання захисники одного з обвинувачених, Андрія Антоненка, клопотали про зміну йому запобіжного заходу. Проте суд відмовив у задоволені клопотання.

“Клопотання захисника про зміну запобіжного заходу обвинуваченому Антоненко Андрію Сергійовичу з тримання під вартою на особисте зобов’язання залишити без задоволення”, — зачитала головуюча суддя Оксана Голуб.

Наступне засідання у справі відбудеться 8 жовтня о 14:30.

Також суд оголосив звинувачення, згідно з яким нібито виконавцями злочину є Антоненко, Кузьменко, а Дугарь — пособницею. Начебто, на думку слідства, організатори, яких не встановили, повідомили виконавцям інформацію про місце проживання Шеремета і авто, яким він користувався. Втім підозрювані, яким закидають причетність до вбивства журналіста, у суді не визнали своєї провини.

Нагадаємо, що затримання підозрюваних відбулося у 2016 році. Підозри були пред’явлені медсестрі Яні Дугарь, лікарю і волонтерці Юлії Кузьменко та музиканту Андрію Антоненку. Відтоді Юлія Кузьменко та Андрій Антоненко перебували під вартою (Антоненко досі), а Яну Дугарь відпустили під заставу з-під домашнього арешту.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...