Вчителька із Запорізької області номінована на премію “Жінка України 2018”

261
Жінка України 2018

Ольга Войникова, яка працює вчителем у Бердянській гімназії №1 “Надія”, номінована на премію “Жінку України 2018” у номінації “Натхнення року”.

Премія традиційно відзначає жінок, що дійсно творять життя, змінюють світ навколо себе та окриляють інших своїм прикладом. Деякі з їх вчинків та досягнень відомі всім, інші залишаються непоміченими. Тому премія «Жінка України 2018» – це визнання значущості жінки у всіх сферах сучасного українського суспільства. Це творчість, розвиток та досягнення найкращих – тих, хто щодня надихає нас.

“Зміни у країні починаються з освіти. У цьому році прийнято концепцію «Нова українська школа», розроблені основні напрями проведення реформ, з’явилося багато агентів змін, які втілюють їх у життя”, – кажуть організатори конкурсу.

Тому цьогорічна категорія «Натхнення року» присвячена освітянкам. Багато представниць освіти з різних регіонів України брали участь у Всеукраїнському проекті «Відкривай Україну» і стали дійсною рушійною силою у своїх містах і селах. Однією з номінанток стала й представниця Запорізького краю Ольга Войникова.

Ольга Сергіївна працює вчителем у Бердянській гімназії №1 “Надія”. Вона має безліч нагород за сумлінну працю, а також за виховання патріотизму й підготовку переможців конкурсу «Сила. Мужність. Честь.» 2016-2017 років та почесну грамоту Департаменту Освіти за перемогу в проекті «Відкривай Україну» в 2017-му.

Ольга Войникова

Крім того, Ольга Войникова – заступник голови громадської організації «Українська громада». Разом з небайдужими жінка популяризує українську мову в російськомовному Бердянську, де відкриті безкоштовні курси української мови для дорослого населення.

На даний момент серед п`яти номінанток Ольга Войникова з 1362 голосами лідирує в голосуванні. Підтримати та допомогти їй отримати звання “Жінка України 2018” можна за посиланням.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...