Вечірні сукні, військова форма, посмішки та трохи сліз – у Запоріжжі провели перший Бал героїв

269
Фото прес-служби Запорізької обласної адміністрації

У Запоріжжі провели перший Бал героїв. Сюди запросили найпочесніших гостей – військових ветеранів АТО, їхні родини та волонтерів.

Захід відбувся в обласній філармонії. Одна з організаторів балу зазначили, свято скоріше проводять для сімей військових. Дружини, наречені, матері, діти відстоюють свою лінію фронту. Їм доведеться роками знаходитись у підвішеному стані.

«Хочеться, щоб родини більше часу проводили разом. А прекрасні жінки, вдягнувши сукні, на хвилинку забули про війну і поринули у танок у такій дружній атмосфері. Вважливо, щоб і чоловіки бачили своїх красунь, заради яких повернулися додому живими», – наголосила організатор Олена Ярошенко.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Лєван Шишинашвілі вручив пам’ятні відзнаки волонтерам, батькам та дружинам українських військовослужбовців.

Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в Антитерористичній операції» нагороджено Галину Комір, Світлану Хижняк, Світлану Рибак та Вікторію Геращенко; медаллю «За розвиток Запорізького краю» – Євгенію Лощенко та Юлію Данілову; цінним подарунком (годинником) від голови облдержадміністрації – Олену Волкову, Віру Жуган та Ганну Лощенко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...