Велику частину коштів, виділених на ремонт будинків у 2017 році, досі не освоїли

153
Мер Запоріжжя тільки зараз, у 2018 році вирішив дати наганяй підрядним організаціям за невиконані роботи у 2017-му. Хоч каже, що увагу на проблему звератав регулярно, мера не почули!

Підрядні організації, які отримали у 2017 році фінансування на ремонтні роботи житлового фонду не вклалися у визначені договором строки та не освоїли значну кількість коштів. При цьому житлові будинки у місті вимагають негайної реконструкції, усю гробальність проблем житлового фонду в Запоріжжі показав запуск опалювального сезону 2017. Більш ніж третина будівель зношені приблизно на 80%, дахи протікають, каналізаційні труби прориває.

На порталі міської ради, Володимир Буряк повідомив, що сотні мільйонів гривень виділено з міського бюджету на вибірковий капітальний ремонт житлового фонду. Підрядники не виконують зобов’язань і звинувачують у всьому проектувальників та посилаються на нестачу кваліфікованих працівників. Як показує досвід, відповідальність за зривання строків перекладають, як право на проектувальників. Якщо вірити доказам, які опублікувала прокуратура у справі Марченків, то такого поняття, як проектувальники в Запоріжжі взагалі не існує, тож посилатися на них можна в усіх випадках.

За інформацією міської ради, на сьогодні по ремонту покрівель запланованому на 2017 не виконано 10%, по заміні внутрішньобудинкових інженерних мереж – близько 30%, а по заміні водопідвищуючих насосів 58%. Роботи досі тривають, а підрядники мусять дякувати природі за сприятливі погодні умови.

Читайте також: Держава змінила норми користування електроенергією для отримання субсидій

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...