Від новонародженої дитини, яку народила сурогатна матір в Запоріжжі, всі відмовилися – відео

506
Скріншот з відео

Журналісти сайту «Українська правда» розповіли історію 4-річної Бріззі, яку народила сурогатна матір для батьків з Америки. Дізнавшись, що дівчинка може не вижити або може провести все життя у вегетативному стані, батьки відмовились від неї. Породілля теж не стала нею опікуватися.

4 роки тому в одному з місцевих пологових будинків сурогатна матір, переселенка з Донбасу, на 25 тижні вагітності народила дівчинку та хлопчика для батьків з Америки. Брат-близнюк одразу помер, дівчинка вагою 800 грамів вижила. Лікарі давали примарні шанси на життя. Її повне ім’я – Bridget Irmgard Pagan-Etnyre. Громадяни, які мали стати батьками, проконсультувавшись з американськими лікарями, відмовились забирати дівчинку із синдромом Дауна.

Прислали відповідного листа, в якому відмовляються забирати Бріджит, а також дали право компанії Biotechcom (фірма, яка займається сурогатним материнством), й всім лікарням України, відключити її від апарату життєзабезпечення.

«Лікарі рекомендують нам припинити будь-яке лікування, щоб вона змогла спочити з миром… Ми не будемо забирати її до Америки. Ця дитина – невиліковна», – писали вони.

За нашим законодавством лікарні не мають права цього робити, тільки через медичний висновок про смерть мозку. За дитиною піклувалися медсестри. Ім’я Бріджит не прижилося, тож її почали називали Бріззі.

Через 18 місяців українські медики ще раз намагалися зв’язатися з громадянами США, однак відповідь була безапеліцяйною.

Тим часом, дівчинка росла, почала реагувати на звук, фіксувати погляд, вчилася їсти (хоча спочатку лікарі не давали жодних шансів). Особливо до неї прикипіла душею медсестра відділення патології новонароджених Марина Бойко. Медична працівниця лишалася після роботи, приносила подарунки, приділяла якомога більше уваги, а головне дарувала любов.

Вони не розірвали зв’язок навіть коли Бріззі перевели до дитячого дому «Сонечко». Щоправда, зараз через карантин вона не може приходити до дитячого будинку. Переживає, що дитина себе знову почуває покинутою.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...