Від того, що заміни Гончарука на якесь інше прізвище у Зеленського не стане більше знань в економіці чи в державній політиці, – Ігор Артюшенко

57

За некомпетентність прем’єр-міністра Олексія Гончарука несе відповідальність особисто президент України Володимир Зеленський.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Ігор Артюшенко.

“Я сьогодні казав і про Оман, і Ізраїль у Зеленського, і про Давида Арахамію з його заявою. Ми тут постійно впираємось в одне і те ж саме – у брехню. Через це у нас кожен день скандали. Я б не робив винним у цьому Гончарука. Тому що за все відповідає президент України. Він особисто проводив співбесіди з міністрами перед призначенням на посади, зокрема з Гончаруком. Тому за всі ці “зашквари” несе відповідальність Володимир Зеленський. І від того, що заміни Гончарука на якесь інше прізвище у Зеленського не стане більше знань в економіці чи в державній політиці, чи в геополітиці”, – сказав нардеп VIII скликання.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...