На Запоріжжі зняли вражаючі кадри святкування Дня Європи

403
Скріншот з відео

У Мелітополі з розмахом відзначили День Європи. А щоб ці, історичні для становлення України, як європейської держави дні не загубились в пам’яті, запорізький блогер Дмитро Антіфєєв за допомогою квадроциклу відзняв вражаюче відео. Воно передає велич та масштаби святкування.

Наприкінці святкового дня, прості мелітопольці та організатори визнали – це було дійсно масове святкування, організатори добре подбали про те, щоб атмосфера країн Європейського союзу була переданою сповна, а гості свята розуміли суть свята – його цінності та відмінності.

Традиційною особливістю Дня Європи, у Мелітополі стало європейське містечко, яке організували для гостей учні мелітопольських шкіл.  Влаштували його в центральному парку міста. Тут, у 17 локаціях, кожна з яких представляла кожну окрему країну Європейського союзу, гостям пропонувати розширити свої знання та попрактикуватися у рукоділлі. Учні шкіл проводили в локаціях тематичні вікторини, розповідали про особливості та історичні аспекти країн Європи та пропонували самотужки зробити традиційну для тієї чи іншої країни річ. У переважній більшості, учні шкіл віталися з гостями мовою країни, яку представляли. А ті, хто хотів вивчити декілька слів мовою улюбленою країни, мали можливість це зробити прямо в наметовому містечку.

Самі школярі назвали участь в організації святкування дуже пізнавальною та захопливою. Сказали, що це мотивує вчитися та розширювати світогляд.

“Свято – це завжди весело, але сьогоднішній день є не просто розважальним він дуже пізнавальний. Протягом останніх багатьох років День Європи в Україні відзначають цікаво та масштабно. Я щаслива, що у цьому році саме моєму місту дали нагоду стати центром святкування Дня Європи в області. До нашої локації підходять люди і я розумію, що приїхали до нас і з обласного центру і з інших районів. А ми – учні, маємо можливість проявити себе і навчити гостей чомусь новому. Моя школа готує представлення Іспанії вже котрий рік поспіль, і ми щоразу вишукуємо якісь цікавинки, щоб їх запам’ятати самим і донести до інших. Це захоплююче та цікаво, це також мотивує навчатися та шукати для себе нової інформації. Маю мрію поїхати зі своїми однокласниками до Іспанії, я знаю, що Європейський Союз сьогодні дає змогу обміну учнями та студентами, тож надіюся що ми зможемо знайти цікавий для нас варіант і скористатися можливістю.” – поділилася емоціями Даринка.

Учениця також повідомила, що саме підготовка Дня Європи вплинула на вибір майбутньої професії, дівчинка хоче вивчати туризм та іноземні мови.

Загалом, в День Європи 17 у Мелітополі провели ряд урочистостей приурочених до свята: парад вишиванки, фестиваль духової та естрадної музики «Таврійські сурми». Цього дня кількість жовто-блакитних  прапорів та стягів Європейського Союзу довела – Україна змінюється і люди цьому дуже раді.

В Запорізькій ОДА відзначили – святкування Дня Європи саме в Мелітополі містяни заслужили. Бо саме у це місто, протягом року найчастіше приїжджали представники проектів, що підтримує ЄС, місто має значні успіхи в їх реалізації. Саме від цієї громади йде  найбільша ініціатива по наближенню країни до Європейського союзу.

Для довідки: з 2003 року в Україні офіційно третю суботу травня визначають День Європи. Наші громадяни святкують день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Читайте також: Мешканці Запоріжжя відсвяткували День вишиванки: знайдіть своє фото в фотопідбірці

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...