Відео дня: українські політики розповіли, що для них означає любов

73
Відео вийшло дуже щирим та милим. 

Більшість людей розглядає любов як почуття до своєї другої половинки, дітей, батьків та рідних. Насправді любов – щось більш неземне, глибоке, те, що йде від самої душі. Важко описати саме це почуття, адже його прояви в тій же свідомості часом не можна збагнути і трансформувати у щось зрозуміле.

Міністр культури України Євген Нищук зазначив, що для нього любов – це щирість і самопожертва. Це вічність і єдине, що рятує нас від жорстокості, яка є навколо.

“Любов – це служіння, це любити не тільки словами. Присвячувати свій час, енергію, почуття, щоб об’єкт любові почувався щасливішим”, – розповіла Міністр фінансів України Маркарова Оксана Сергіївна.

“Любов – це дружина, діти і Україна”, – повідомив Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Любов – це те, що надихає, мотивує робити великі справи. Любов є дуже багатогранною, адже любов буває не тільки до чоловіка, чи жінки. Любов – це почуття до свого народу, до своєї країни, професії”, – саме так бачить поняття любові Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

“Любов – це рідність і близкість, тому я пропоную всім кохатися, а про документи подбає Мін’юст і Уряд Гройсмана”, – зазначив Павло Петренко.

“Любов – це обрати сімейного лікаря для своєї родини, вакцинувати своїх дітей, щоб захистити їхнє здоров’я”, – повідомила Уляна Супрун.

“Любов – це щастя і те, що править світом”, – коментує Міністр соціальної політики Андрій Рева.

Прем’єр міністр України Володимир Гройсман каже:” Для кожного з нас любов до наших ближніх, любов в родині – неперевершена благодать! Ми всі маємо любити, цінувати та підтримувати одне одного. Берегти те, що робить наш світ світлим, добрим і теплим – це і є любов”. 

Українські міністри розповідають про любов

Що таке любов? Послухайте, що розповідають українські міністри про це почуття.А я скажу так: любов змінює світ та робить людей добрішими. Бережіть своїх близьких!Євген Нищук Oksana Markarova Volodymyr Omelyan Лілія Гриневич Lilia Hrynevych Павло Петренко Уляна Супрун Андрій Рева Ivanna Klympush-Tsintsadze

Опубліковано Volodymyr Groysman Середа, 13 лютого 2019 р.

Читайте також: День влюбленных в Запорожье: фотозоны, флешмоб с массовыми поцелуями и однодневные браки

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...