Відкрите звернення узчасників АТО із Запоріжжя щодо діяльності церков Московського Патріархату (ВІДЕО)

141
АТО

Сьгодні, 22 січня, учасники АТО відкрито звернулись до українського народу, Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування щодо антидержавницької діяльності на території України церков Московського Патріархату. Про це повідомляє «Укрінформ».

Організатори заходу, якими виступила ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя», заявляють, що від початку російської агресії проти України Українська Православна Церква, що підпорядкована Московському Патріархату, виявляє свою антиукраїнську та антидержавницьку  позицію. Бійці переконані в тому, що події у прифронтовій Запорізькій області є свідченням злочину проти життя та здоров’я громадян України, відверто направлені на дестабілізацію ситуації в державі.

Ветерани АТО закликають припинити діяльність на території України Української  Православної  Церкви, що підпорядкована Московському Патріархату, як такої, що має екстремістський характер та здійснює діяльність, спрямовану на підрив державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Читайте також: Трагически погибшего малыша из Запорожья отказался отпевать священник Московского патриархата

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...