Відома у Запоріжжі військова волонтерка йде на вибори від “Європейської Солідарності”

576

Вже традиційно політичну партію “Європейська Солідарність” на різних рівнях та в усіх регіонах України підтримують захисники України, волонтери, підтриємці та просто хороші патріотичні люди, яким не все одно, що буде з країною далі.

У Запоріжжі картина така ж сама – списки кандидатів до місцевих рад складаються виключно із свідомих та патріотичних людей. Серед них відома у Запоріжжі військова волонтерка та співзасновниця благодійного фонду «Лебедія» Олена Ярошенко.

За словами волонтерки Олени Ярошенко, вона прагне, аби Запоріжжя було комфортним, безпечним та справді європейським містом.

«Я все життя мешкаю в Запоріжжі, воно моє рідне місто, і мені дуже боляче бачити, що в ньому кожен день  трапляється. Я хочу, щоби  мій син жив у цьому місті і не хотів нікуди з нього їхати» –  зазначила Олена Ярошенко.

До складу міської і обласної команди «Європейської Солідарності» також увійшли  депутат Запорізької міської ради,  заступник голови фракції, співвласник «Багатопрофільної Клініки Святого Миколая» Микола Белий, голова Запорізької обласної ради ветеранів АТО Андрій Хімічев, завідувачка кафедри українознавства Запорізького національного університету, письменниця, голова Запорізької обласної організації Національної спілки письменників України, заступник голови Запорізької обласної організації всеукраїнського товариства «Просвіта» Ольга Стадніченко, ветеран АТО, учасник російсько-української війни на Донбасі,  призер міжнародних спортивних змагань «InvictusGames» Євген Олексенко, волонтерка, член управи Запорізького відділу ВГО «Союз українок» Надія Мороз, шеф-редактор інформаційного агентства «Forpost» Олег Чернов та інші відомі запоріжці.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...