Відомий міжнародний чемпіонат з футболу Neymar Jr’s Five відбудеться і в Запоріжжі

9

Найбільшого у світі міжнародний чемпіонат з футболу у форматі 5х5 стартував. Команди з усього світу починають свій шлях від локальних відборів до фіналу, що відбудеться у липні у Прая-Гранді, Бразилія. Подарунком для переможців стане зустріч з легендарним Неймаром – автором цього турніру – та гра проти талановитого бразильця та його товаришів по команді.

В Україні відбіркові турніри Red Bull Neymar Jr’s Five пройдуть з 6 квітня по 9 червня у дев’яти містах: Дніпрі, Миколаєві, Одесі, Маріуполі, Харкові, Львові, Києві, Вінниці та Запоріжжі.

Кваліфікація у Запоріжжі відбудеться 6 квітня на футбольних майданчиках ДЮСШ «Металург Запоріжжя» (вул.12 квітня).

Відкриття о 10.00.

Переможці локальних кваліфікацій зустрінуться у Національному фіналі, який визначить найкращу команду України, що отримає квиток на Світовий Фінал у Бразилії.
Правила залишаються без змін. Змагатись у чемпіонаті можуть усі бажаючі від аматорів до професіоналів, хлопці та дівчата, віком від 18 до 25 років (у команді також допускаються два гравці віком понад 25 років). Формат той же — 10-хвилинний інтенсивний матч 5 на 5, ніяких воротарів, і втрата гравця щоразу, коли суперник забиває гол.

загрузка...