Відомий шоумен і дипломат Дмитро Чекалкін завітав до Запоріжжя щоб підтримати кандидатів від “Європейської Солідарності”

79
Відомий шоумен, дипломат, телеведучий та письменник Дмитро Чекалкін зустрівся з запоріжцями.
В наше місто автор популярних медіа-проектів приїхав до свого товариша, ветерана АТО, підприємця Валерія Прозапаса, який нині балотується на посаду запорізького міського голови від «Європейської Солідарності».
Шоумен закликав містян підтримати Валерія Прозапаса і партію “Європейська Солідарність”, а також розповів, чому сам вже багато років поділяє цінності цієї політсили.
“Я хочу підтримати «Європейську Солідарність», щоб більший розголос набула їхня програма, їхні політичні позиції. Адже число московських “п’ятих колон”, які їм протистоять, збільшується. Раніше в нас була ОПЗЖ Медведчука-Рабіновича, сьогодні – і колона Вілкула «Опоблок», і колона Шарія, колона ЗЕленої плісняви, і мій колишній однокашник Пальчевський”.
«Сьогодні Росією виділяється 15-20 мільярдів доларів на гібридну війну. Це офіційно записано в офіційній доктрині Збройних сил РФ, що саме гібридна війна є головним видом бойових дій. І 15 відсотків російського федерального бюджету засекречено. Це приблизно 35-40 мільярдів доларів, з яких до половини використовується на операції гібридної війни. В тому числі – на поширення антиукраїнських змістів.
Люди, не дайте обдурити себе і інших, говоріть про цю небезпеку із сусідами, знайомими. Інакше, як і 100 років тому, ми втратимо Незалежну Україну”, – наголосив Дмитро Чекалкін.
Розширений матеріал з візиту Дмитра Чекалкіна до Запоріжжя читайте вже завтра на нашому сайті

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...