Відомий український блогер познайомить запоріжців з «Демократичною сокирою»

51
Фото с Facebook

Протягом двох днів з 27-28 жовтня у Запоріжжі відбудеться невеличка «презентація» й збір підписів за партію «Демократична Сокира». Представлятиме її ніхто інший, як наш земляк: у минулому запорізький журналіст, у сьогоденні відомий столичний блогер – Юрій Гудименко.

Фото зі сторінки Брія Гудименко в Facebook

«Тимчасово повертаюсь на свою історичну батьківщину, в місто-антигерой Запоріжжя і не один, а з друзями. І не просто так, а у справі. Побачимося», – пише він на своїй сторінці у Facebook.

Наприкінці квітня 2018 року інтернет-спільнота вирішила скооперуватися у політичну партію. Головним своїм інструментом вони вважають тролінг. Судячи з усього гумор – всього лише ширма, наміри у засновників доволі амбіційні. Також зазначимо, що до складу «Демократичної сокири» входять волонтери, ветерани АТО, бізнесмени, культурні діячі.

Вони готові братись за доволі серйозні та болючі питання для українців. Головна мета – максимальне звільнення відповідального громадянина від диктату соціалістичної держави.

Наскільки Запоріжжя готове чи не готове до «Демократичної сокири», поки говорити важко. А зараз охочих запрошують до знайомства.

  • 27 жовтня, субота (11:00 – 18:00) – збір підписів біля ТЦ “Україна”.
  • 27 жовтня, субота (19:00) – неформальна зустріч у пабі Family Hall (проспект Соборний, 20-б)
  •  28 жовтня, неділя (11:00 – 16:00) – збір підписів біля ТЦ “Україна”.

    Скріншот з Facebook
загрузка...