«Вийде сам або покінчить життя самогубством»: радник Авакова про пошуки «полтавського терориста»

599
Фото: Україна24

Вже третій день тривають пошуки зловмисника, який в Полтаві захопив поліцейського та погрожував підірвати себе та його гранатою. Радник голови МВС Арсена Авакова Михайло Апостол стверджує, що питання, коли піймають «полтавського терориста» – питання часу.

Про це він заявив під час розмови із журналістами в етері каналу «Україна24». Наразі зібрана вся інформація про Романа Скрипника (зловмисника, який втік), встановлені родичі. Їх контролюють правоохоронці.

«Вся інформація про цю людину є, всі родичі знайдені. Правоохоронні органи оточили все там, все контролюється тепловізорами, нікуди він не дінеться. Кожна ділянка поділений на квадрати, і кожен підрозділ має свій квадрат. Але зараз літо, зелень навколо в лісах — не так очищають ті ліси, як раніше. Сховатися в лісі, в принципі, просто. Але це (перебування утікача. – Ред.) Питання часу. Ну, скільки там — ще день, ще два …», – говорить Михайло Апостол.

Також радник продовжив, що на його думку, Скрипник має проблеми з психікою.

«Він вийде сам, він має переосмислити, що нікуди не дінеться. Він буде, як загнаний вовк там бігати, ну, скільки він буде бігати. Або покінчить з життям … Більш того, чомусь складається враження, що якщо він викрадає машини, якщо була загроза життю, коли він витягнув чеку і, в принципі, через це все і почалося — він якось розумів ті речі, на які йшов.

І я думаю, якщо у нього проблеми з психікою, знаєте, сьогодні ми з весни раптово перейшли на літо — ускладнення у таких людей. У принципі може і покінчити життя самогубством. Швидше за все, якщо він так боїться потрапити до в’язниці, а причина для цього була, то він може покінчити життя самогубством: втопитися, повіситися». 

Нагадаємо, 23 липня в Полтаві на території колишнього хлібзаводу зловмисник, якого намагалися затримати за крадіжку авто, погрожував підірвати себе та поліцейського. Після перемовин зі злочинцем, рядового поліцейського замінили на начальника кримінального розшуку та надали злочинцю авто.  Він кинув посеред дороги авто та втік у лісопосадку. Заручника, який знаходився з ним, звільнено. До пошуків залучили правоохоронців найвищих рангів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...