Вільнянці заявляють про спекуляцію темою кар’єру з боку проросійських сил, – офіційне звернення

104

Депутати «Європейської Солідарності» разом з ветеранами АТО вимагають вирішення ситуації в Вільнянському районі виключно в правовому полі

«Представники окремих політичних сил використовують події у Вільнянському районі в своїх політичних інтересах. Такі маніпуляції нівелюють активну позицію громадськості і ставлять під загрозу ймовірність вирішення проблеми в правовому полі». Про це заявили депутати Вільнянської міської ради від партії «Європейська Солідарність» та члени громадської організації «Вільнянська районна спілка воїнів АТО (ООС)» у відкритому зверненні до місцевої влади.

Вільнянці вимагають представників місцевого самоврядування – Вільнянську міську раду взяти ситуацію під особистий контроль та всіляко сприяти вирішенню ситуації в правовому полі. Також вони закликають місцеву владу направити відповідні звернення до судових та правоохоронних органів, а також ініціювати залучення незалежних експертів, які могли б надати об’єктивну оцінку ситуації з кар’єром.

Звернення  з цими вимогами мешканці району вже направили до міської ради.

«Ми, мешканці Вільнянського району,  вкотре наголошуємо, що ми відстоюємо виключно інтереси своєї території та місцевої громади. Наразі наша головна вимога – це цивілізоване вирішення конфлікту виключно в правовому полі.

Ми проти радикалізації протестних акцій, проти залучення дітей до акцій, проти штурмів державних установ і закликів до спалення техніки.  Активні дії з громадянської непокори такі як перекриття доріг та захоплення райвідділків ми вже бачили  в 2014 році в Донецькій та Луганській областях. За цими діями стояли ті ж люди що і зараз – проросійсько налаштовані політики, які сьогодні представляють партії ОПЗЖ, Шарія та їм подібних.  Їхні  провокативні  дії ми розцінюємо виключно як намір вирішити свої політичні інтереси та дестабілізувати ситуацію в районі, області і країні на користь Кремля», – йдеться в зверненні.

Як відомо, у Вільнянському районі планується будівництво каолінового кар’єра.

У 2018 році фахівці запорізького лабораторного центру МОЗ України розпочали дослідження на ділянці, де планують побудувати кар’єр, які показали що підвищеного рівня радіоактивності, котрий був би небезпечним для здоров’я людей, фахівці лабораторного центру не знайшли. Натомість сьогодні окремі політики заявляють про загрозу життю місцевих мешканців і закликають їх до перекриття доріг та захоплення будівель. Зокрема, тему кар’єру вже підняв скандальний проросійський діяч Анатолій Шарій.

Текст звернення:

Відкрите звернення

Останніми днями ми спостерігаємо, як представники окремих політичних сил використовують події у Вільнянському районі в своїх політичних інтересах. Такі маніпуляції нівелюють активну позицію громадськості і ставлять під загрозу ймовірність вирішення проблеми в правовому полі.

Ми, мешканці Вільнянського району,  вкотре наголошуємо, що ми відстоюємо виключно інтереси своєї території та місцевої громади. Наразі наша головна вимога – це цивілізоване вирішення конфлікту виключно в правовому полі.

Ми проти радикалізації протестних акцій, проти залучення дітей до акцій, проти штурмів державних установ і закликів до спалення техніки.  Активні дії з громадянської непокори такі як перекриття доріг та захоплення райвідділків ми вже бачили  в 2014 році в Донецькій та Луганській областях. За цими діями стояли ті ж люди що і зараз – проросійсько налаштовані політики, які сьогодні представляють партії ОПЗЖ, Шарія та їм подібних.  Їхні  провокативні  дії ми розцінюємо виключно як намір вирішити свої політичні інтереси та дестабілізувати ситуацію в районі, області і країні на користь Кремля.

Виходячи з цього, ми вимагаємо представників місцевого самоврядування – Вільнянську міську раду взяти ситуацію під особистий контроль та всіляко сприяти вирішенню ситуації в правовому полі. Також ми закликаємо місцеву владу направити відповідні звернення до судових та правоохоронних органів, а також ініціювати залучення незалежних експертів, які могли б надати об’єктивну оцінку ситуації з кар’єром.

З повагою,

Депутати Вільнянської міської ради від Політичної Партії «Європейська Солідарність»;

Громадська організація «Вільнянська районна спілка воїнів АТО (ООС)».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...