«Винен принтер»: у Мелітополі партія «Слуга народу» наробила помилки при складанні списків кандидатів

237

У Мелітополі партія Слуга народу наробила купу помилок при складанні списків кандидатів у депутати на місцеві вибори. Але вирішили не визнавати своєї халатності,  в усьому звинуватити принтер.

Таке слабке виправдання своєї законодавчої безграмотності «зелені» придумали після того, як ЦВК чітко позначив: за недотримання гендерної політики ЦВК буде відмовляти в реєстрації кандидатів.

Адвокат Андрій Бєляєв вже поглумився з цього приводу над «зеленими» на своїй сторінці в ФБ.

«Мелітопольським “слугам” в ЦВК сказали – “Ми ваш косяк виправити не зможемо, і якщо Мелітопольська ТВК вам відмовить, то своєю постановою ми їх рішення відміняти не будемо, інакше визнаємо, що вимога щодо гендерної квотою виконувати, як би, і не потрібно», – йдеться у повідомлені.

Вирішивши викрутится з цієї ситуації, «ЗЕкоманда» принисла до комісії нові списки кандидатів зі словами: «Щось принтер накосячив, був п’яний і надрукував не те, що ми його просили».

Слід зазначити, приймати нові виборчі списки після 24 вересня ч.1 ст.222 та ч.2.ст.227 закону забороняють, і все, що подається після цієї дати навіть не береться до уваги.

ДАВАЙ ИШО) Мелитопольским "слугам" в ЦВК сказали – "Мы ваш косяк исправить не сможем, и если Мелитопольская ТВК вам…

Gepostet von Андрей Беляев am Montag, 28. September 2020

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...