Вище керівництво держави, а саме президент, бачить загрозу для себе чомусь саме серед патріотичного проукраїнського середовища, – Ігор Артюшенко

805

В ефірі телеканалу «Еспресо» обговорили озвучений владою перебіг слідства резонансних справ.

Підозрювані у справі Шеремета отримали арешти відповідно до нової підозри.

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко наголосив, що влада бачить для себе загрозу саме серед проукраїнського середовища.

– Вище керівництво держави, а саме президент, бачить загрозу для себе чомусь саме серед патріотичного проукраїнського середовища. При цьому він не бачить ніякої загрози з боку Путіна, з боку окупаційних військ з боку Портнова, Лукаш, Медведчука – людей, які намагаються знищити українську державу.

І справа Шеремета — це чергове свідчення політичних замовлень Зеленського правоохоронній системі, яка припинила боротьбу зі злочинністю, а виконує завдання по переслідуванню опозиції, проукраїнсько налаштованих громадян, ветеранів та волонтерів.

Невинні люди продовжують сидіти, бо якщо їх випустять, то це означатиме, що керівництво нацполіції, Генеральної прокуратури, МВС та особисто Зеленський мають зібрати такий саме кагал, як тоді, коли вони публічно призначали винних, та публічно вибачитися. Але навіть якщо вони це зроблять, то не поверне людям пів року їхнього життя, репутацію, моральну шкоду.

І до тих пір, поки не зміниться внутрішня політика держави, невинні люди сидітимуть, бо президент публічно призначив винних, а тепер рядовий суддя звільнити їх не зможе.

Але політичної волі з боку керівника держави знищити українське патріотичне та волонтерське середовище замало. Бо нас намагалися нищити і більш підступні та розумні агресори, а Зеленський просто копає собі яму, – наголосив Ігор Артюшенко.

Повний випуск ефіру: https://espreso.tv/video/276379

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...