Вітер знову почав дути не в той бік: у Запоріжжі зафіксували клуби диму (ФОТО)

505
Фото: Olga Lebedeva

У соціальних мережах з’явилося фото, на якому добре видно чим дихають громадяни, коли у Запоріжжі немає високопосадових осіб. 

Фото зроблене у вівторок, 23 липня на вулиці Футбольній. Заводи димлять на всю потужність, рудий туман накрив вулиці. Навіть страшно уявити чим вимушені дихати запоріжці.

Журналістка, яка виставила ці знімки у Facebook, залишила коментар: “Президент поїхав. Дихайте на повні груди, заводчани! Фото: вул. Футбольна, 23.07.2019 о 20:00”.

Фото: Olga Lebedeva

Нагадаємо, 18 липня, до нашого міста прибув новоспечений президент Володимир Зеленський. За збігом обставин того дня з труб заводів перестав валити їдкий дим. Кореспонденти “Forpost” звернулися із запитанням до мера Володимира Буряка, як власне так сталося, що промислові гіганти перестали диміти? Чиновник відповів досить дивно: “так вітер дме“.

У свою чергу, дописувачі у соцмережах зробили припущення, що очисні фільтри, які повинні працювати постійно, вмикають лише в “особливі дні”. Мабуть, щоб зайвий раз не накликати на себе гнів столичних гостей, а запоріжцям не звикати.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...