Вкрай брехливо і цинічно для влади наразі всі свої економічні провали списувати на коронавірус, – Ігор Артюшенко в ефірі Прямого

54

“Сучасна тяжка економічна ситуація є виключно наслідком роботи команди Зеленського. І роботи не за останні три тижні, а за останній фактично рік”. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

Він наголосив, що карантинні заходи тривають декілька тижнів, а наслідки економічних провалів влади Зеленського українці  відчули ще задовго до коронавірусу.

–  Промислове виробництво впало ще у грудні, невиконання бюджету почалося з січня, а дохідна частина в цей час не виконувалася на 18-20 відсотків.

Епідемія коронавірусу – це тільки один з факторів і не більше. Негативні наслідки, звичайно, будуть, але ми ще їх не бачимо. Тому вкрай брехливо і цинічно для влади наразі всі свої економічні провали списувати на коронавірус, бо карантинним заходам всього кілька тижнів, – сказав політик.

Ігор Артюшенко окреслив дії, які повинна зробити влада, щоб уникнути дефолту.

–  І без зовнішніх запозичень на сьогоднішній момент уникнути дефолту в майбутньому практично не можливо.
Для цього необхідно на позачерговому засіданні Верховної Ради прийняти «антиколомойський» закон, який зробить неможливим ні повернення ПриватБанку колишньому власнику, ні виплату йому якихось компенсацій з кишень всіх українців.

Необхідно повернути довіру міжнародних фінансових установ до України, яка була вщент втрачена через дії нової влади та, особливо, через неоднозначні кадрові рішення, – наголосив парламентар.

Народний депутат восьмого скликання закликав українців слідкувати за діями влади, бо є велика ймовірність, що в час карантину прийматимуться рішення, наслідки яких стануть катастрофічними для України.

– Останні 10 місяців показали, що довіряти словам Зеленського не варто. І це видно не тільки з середини України, але стало очевидним і нашим міжнародним партнерам.
Можна довіряти лише діям і фактам. Тому існує ймовірність, що влада зараз публічно заявляє одне, а потім, під час самого голосування, хтось зі слуг з голосу винесе якусь поправку і її прийняття знищить сам дух і сенс закону.

Окрім того слугам зараз мало що заважає винести на позачергове засідання затвердження зрадницьких рішень, що були підписані у Мінську 11 березня.
Бо суспільство на карантині.

Тому зараз необхідно усьому громадянському суспільству, депутатам та опозиційним політикам «слідкувати за руками» слуг, бо є ризик, що під виглядом конче необхідних для економіки законів, будуть проголосовані зрадницькі та антиукраїнські рішення. – сказав Ігор Артюшенко.

Сучасна тяжка економічна ситуація є виключно наслідком роботи команди Зеленського. І роботи не за останні три тижні, а за останній фактично рік. Бо промислове виробництво впало ще у грудні, невиконання бюджету почалося з січня, а дохідна частина в цей час не виконувалася на 18-20 відсотків.Епідемія коронавірусу – це тільки один з факторів і не більше. Негативні наслідки, звичайно, будуть, але ми ще їх не бачимо. Тому вкрай брехливо і цинічно для влади наразі всі свої економічні провали списувати на коронавірус, бо карантинним заходам всього кілька тижнів.І без зовнішніх запозичень на сьогоднішній момент уникнути дефолту в майбутньому практично не можливо.Для цього необхідно на позачерговому засіданні Верховної Ради прийняти “антиколомойський” закон, який зробить неможливим ні повернення ПриватБанку колишньому власнику, ні виплату йому якихось компенсацій з кишень всіх українців.Необхідно повернути довіру міжнародних фінансових установ до України, яка була вщент втрачена через дії нової влади та, особливо, через неоднозначні кадрові рішення.Останні 10 місяців показали, що довіряти словам Зеленського не варто. І це видно не тільки з середини України, але стало очевидним і нашим міжнародним партнерам.Можна довіряти лише діям і фактам. Тому існує ймовірність, що влада зараз публічно заявляє одне, а потім, під час самого голосування, хтось зі слуг з голосу винесе якусь поправку і її прийняття знищить сам дух і сенс закону.Окрім того слугам зараз мало що заважає винести на позачергове засідання затвердження зрадницьких рішень, що були підписані у Мінську 11 березня. Бо суспільство на карантині.Тому зараз необхідно усьому громадянському суспільству, депутатам та опозиційним політикам "слідкувати за руками" слуг, бо є ризик, що під виглядом конче необхідних для економіки законів, будуть проголосовані зрадницькі та антиукраїнські рішення.

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Субота, 28 березня 2020 р.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...