Влада Запоріжжя розказала, що 7 місяців спостерігала, як вода затоплює підвал

461

Більш ніж пів року комунальники просто спостерігали за водою в підвалі будинку по вулиці Портова, 2а, що у Дніпровському районі Запоріжжя.

Ще на початку року і підвалі житлового будинку з’явилося затоплення, люди сповістили комунальників, а ті просто чекали та спостерігали, аж поки вода сама не висохла.

Про процес спостереження, який закінчився в липні поточного року розказали у відповіді на депутатське звернення депутату запорізької міської ради Андрію Согоріну.

. До мене взимку звернулись мешканці по Портовій 2а. Вода у підвальному приміщенні, немає доступу до лічильників. Отже почали розбиратись і ні одна компанія не взяла на себе відповідальність. Водоканал казав що це теплові мережі, теплові мережі що це не їх зона відповідальності, а керуючої компанії і так далі. Домовились зробити проби води. Заступник міського голови взяв під контроль і я думав що вже все, але влітку знову звернулись мешканці і сказали що абсолютно нічого не зроблено. Знову звернувсь до заступника міського голови і тільки тоді щось зробили. Це каже про те що є великі проблеми в управлінні житловим фондом – каже Андрій Согорін. .

У самому ж документі повідомляється про процес спостереження та дослідження якості води. Станом на сьогодні причина появи води у підвалі не з’ясована. Доповідають, що все перевірили, комунікації в нормі, вода зникла…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...