Володимира Буряка і “команду” все ж чекають на допит в СБУ, сайт мерії злукавив

842

Декілька днів тому в запорізьких ЗМІ з’явилася інформація про те, що міського голову Запоріжжя та так звану “команду Буряка” викликають на допит до СБУ. На сайті мерії одразу ж з’явилася інформація з категоричним твердженням – це неправда, повістки не надходили, а мер працює у звичному для себе режимі.

У тексті зазначена дата та час, мовляв, станом та таку то годину повідомлень від СБУ не було. А в СБУ повідомили журналістам Форпост, що повістки таки були. Можливо трохи пізніше (не уточнюється), але парадокс в іншому, – ні трохи пізніше, ні станом на зараз інформація на сайті міської ради про надходження повісток так і не з’явилася. А це може свідчити про те, що її умисне приховують від містян. Усі ми знаємо – якщо приховують, значить мають що приховувати…

Зрештою, пишатися тут дійсно нема чим, бо ж допитувати чиновників будуть у справі підкупу виборців, чорних схем, які запустили у гонитві за мандат та, переклеювання чужих біл-бордів на рекламу партій та кандидатів клонів. Тут мова йде про партію “Слуга народу”, із власних джерел журналістам Форпост стало відомо, що заяву до СБУ написали саме кандидати від цієї політичної сили. Також, нам відомо, що саме на замовлення “Опозиційного блоку” у місті масово переклеювали біл-борди “слуг”, натомість з’являлися теж “слуги”, але фіктивні.

Втім, ні рекордно велика кількість біл-бордів по всьому місту, і прийоми, які були спрямовані на тотальний контроль мозку виборця, ні підкуп, ні чорні схеми “Опозиційному блоку” та окремим його представникам не допомогли. Із Запорізького регіону жоден з кандидатів в народні депутати мандату не отримав.

Також повістки на допит отримали генеральний директор комунального підприємства “Запоріжелектротранс”, заступник директора та головний інженер підприємства. Їх вчора допитали, вони чемно прийшли на призначений час та дали свідчення, – повідомили журналістам Форпост у прес-службі СБУ.

Коли точно повинні допитати Володимира Буряка, Віктора Буська, Ігоря Чумаченка та Анатолія Пустоварова на разі не відомо. Втім, у прес-служба СБУ повідомили, що це трапиться найближчим часом. Також там зазначили, що на разі повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення не вручали нікому, справу поки тільки розслідують.

Журналісти Форпост про нові обставини у справі обов’язково повідомлять, тим паче, якщо сайт мері скромно мовчить.

Читайте також: У Запоріжжі жорстоко вбили кримінального авторитета – подробиці

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...