Встав на шлях Януковича – українські політики про наміри оточення Зеленського скасувати закон про мову

1870

У Верховній Раді та уряді жорстко відреагували на заяви брата радника Зеленського стосовно скасування закону про мову та обмеження квот на підтримку українського кіно.

Заяви Бориса Шефіра, співвласника “Квартал 95” прозвучала напередодні.

“Земля під вами буде горіти”, – відреагував на слова Шефіра спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Також заяву брата радника президента прокоментував очільник радикальної партії Олег Ляшко.

“Очевидно, що у Зеленського на умі, те у його бізнес партнера Шефіра на язиці”, – сказав Ляшко.

Крім того на слова бізнес-партнера Зеленського про те, що закон про українську мову та квоти – це придушення мови, відреагували представники Кабінету міністрів.

Зокрема, віце-прем’єр-міністри Павло Розенко та В’ячеслав Кириленко.

“Для “нових русскіх” нової влади в Україні. В свій час, один “фунт” для одного президента вже відміняв закон про українську мову і писав новий. Доля цих пройдисвітів відома: відгребли і за “порєбрік”, а українська мова була, є і буде… Можемо повторити”, – написав Розенко, натякаючи на закон “Колесніченка-Ківалова”, яким надавався російській мові статус другої державної мови.

“Співавтор виборчої програми президента Б.Шефір виступив за скасування закону про мову, квот та підтримки українського кіно. Думаю,це і є реальні плани Зеленського у гуманітарній політиці. Якщо так, то це реалізація путінської програми боротьби з усім українським. І шлях Януковича”, – написав Кириленко.

За матеріалами Української правди

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...