Ввімкнені фільтри, перешкоджання журналістам та “моторівський мер”: підсумки візиту Зеленського до Запоріжжя

325

Вчора, 19 серпня, до Запоріжжя приїздив Володимир Зеленський, день видався доволі насиченим на події.  Журналісти «Forpost» склали підсумки того чим займався Президент у Запоріжжі.

Напередодні жителі Запоріжжя в соцмережах почали жартувати на тему візиту Зеленського, зокрема, що в Запоріжжі нарешті хоч на день ввімкнуть фільтри на заводах. І дійсно зранку смогу над Запоріжжям не було.

Під час робочого візиту порушувалося питання збереження  автошляхів. Дороги,  руйнуються через перегружені вантажівки. З проблемою  вирішили боротись глобально, наприклад – збільшити габаритно-ваговий контроль. Тепер цим “тимчасово” буде займатися СБУ та Нацполіція. На майбутнє планується закупити 50-80 комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю. Терміни виконання сказаного Президент не зазначив.

Ну і вже традиційно Зеленський відвідав  мости-довгобуди в Запоріжжі. Знов пообіцявши, що їх таки добудують.

«Ми говоримо не про те, що довго чекали, річ не в тому, що будуємо мости і добудуємо. Це вже ясно. Це питання якихось термінів», – сказав В. Зеленський. На думку Президента «якісь терміни» – це приблизно ще два роки.

Окрім цього, вчора було представлено команду від партії «Слуга народу» на місцеві вибори. Так, в якості мера міста, партія вбачає Віталія Тишечка. Наразі він перший заступник голови Запорізької ОДА – Віталія Боговіна, а до цього займав місце топменеджера у В’ячеслава Богуслаєва на заводі “Мотор Січ”.

Голова країни  пообіцяв «впродовж кількох тижнів» передати корпуси, якими користується Запорізький госпіталь ветеранів війни, у власність ОДА. Питання госпіталю порушили ветерани, адже це необхідно для повноцінної допомоги військовим після служби.

Як повідомляє прес-центр ЗОДА, президент дав місяць правоохоронцям на вирішення питання з наркоторгівлею. За словами ОП, містяни скаржаться на велику кількість “закладок”. Президент швидко відреагував на ці скарги, а от щодо отрути в повітрі над містом нічого не сказав.

Значну увагу приділили й обговоренню ремонту доріг. Глава “Укравтодору” розповів, що в області за рік збудовано 150 км доріг із запланованих до кінця року 500 км. Зеленський в свою чергу заначив, що Запоріжжя показує один з найкращих результатів в Україні.

Нагадаємо, що Державну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 рр. затверджено ще за каденції п’ятого президента України Петра Порошенка. Тобто частина об’єктів продовжує будуватися ще з 2018-2019 років.

Можливо, видання могли б надати більше інформації та детальніше висвітлити результати візиту президента, проте не всі журналісти мали змогу навіть отримати акредитацію. Левова доля місцевих видань просто не потрапили на прес-конференцію до Зеленського. Запорізька ОДА принесла вибачення після хвилі обурення, проте факт перешкоджання журналістській діяльності залишається фактом та порушенням закону.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...