Вже завтра великі автобуси вийдуть на новий маршрут (фото)

196

20 грудня на дорогах Запоріжжя з’являться нові засоби пересування.

Як ми повідомляли раніше, в листопаді місяці цього року, міською радою було підписано договір з «Укргазбанком» на придбання в лізинг 35 великих пасажирських автобусів. Під кінець минулого місяця в Запоріжжі вже було 4 нових автобуси великої вмісткості. Зараз в наше місто з Білорусі доставили 13 перевізників, які вже готові возити жителів міста. Ще 22 доставлять до Запоріжжя у першому кварталі науступного року.

Сьогодні, 18 грудня, на своїй сторінці в “Фейсбук”, міський голова повідомив, що вже завтра на маршрути міста буде випущено перші великі автобуси з партії МАЗів. Курсувати авто будуть на 17-му маршруті, який поєднає центр міста з Осипенківським районом. Надходження нових засобів пересування повинно вирішити проблему нестачі транспорту, яка виникає на Верхній Хортиці і Осипенківському мікрорайоні.

Поява нових автоперевізників планується і в наступному році. Міською радою  вже розроблено 9 нових маршрутів. Автобуси будуть пускати на найбільш проблемі напрямки. Вирішувати проблему з оновленням комунального транспорту планують за рахунок закупівлі нових автобусів великої місткості, збиранням своїх трамваїв та капітального ремонту машин.

Напам’ятаємо, що в цьому році «Запоріжелектротранс» просив гроші на нові автобуси та ремонт трамваїв. 

Читайте також: На строительство аэропорта мэрия потратит в два раза больше, чем на ремонт домов запорожцев

загрузка...