«Welcome to the Zaporizhzhya»: стартував другий етап маркування Запоріжжя

38
Фото з сайту Запорізької міськради

Для зручності гостей нашого міста встановлено 11 спеціальних інформаційних табличок. Їх встановили у найбільш привабливих туристичних місцях.

Це другий етап маркування Запоріжжя, як туристичного міста. Таблички розташовані біля найпривабливіших для туристів місць Запоріжжя, на них розміщена коротка інформація про певну пам’ятку, а також QR-код, через який за допомогою мобільного пристрою турист може перейти на спеціальний сайт, де на 7 мовах можна ознайомитися з туристичними родзинками Запоріжжя. Крім того, спеціально для людей з вадами зору таблички оснащені шрифтом Брайля.

Таблички встановлені в різних місцях Запоріжжя. Їх можна побачити на площі Маяковського – біля фонтану Життя, на бульварі Шевченка, в Соцмісті-близько Макдональса, на о. Хортиця – у Запорізькій Січі і біля Плавнів, в старому Олександрівську – біля Свято-Покровського собору та Краєзнавчого музею тощо. Як розповіли автори проекту таблички виготовлені зі спеціального сплаву, який з часом не псується, вони добре вписуються в урбаністичний місто і являють собою приклад сучасного мистецтва.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...