З Фонду боротьби з COVID-19 виділено лише 1,5% від бюджету: Ігор Артюшенко

73

В період пандемії в Україні було створено Фонд боротьби з COVID-19, з бюджетом у 2,4 млрд гривень. Проте в реальності на боротьбу виділили 1,5 % від загальної суми бюджету.

Про це на свої сторінці повідомив голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», народний депутат VIII скликання Ігор Артюшенко.

«Станом на 20 серпня з Фонду боротьби з COVID-19 виділено лише 37 млн гривень на засоби захисту для медиків. Це 1.5% від загального бюджету Фонду, який складає 2,4 млрд гривень. На придбання апаратів ШВЛ витрачено 0%. Всі інші гроші витрачені або на правоохоронні гроші, або без усіляких конкурсів та тендерів на “велике будівництво”», – написав Ігор Артюшенко.

Окрім цього, від учора в Україні оновили карантинні обмеження. До нововведень включили заборону на в’їзд іноземців, проте вагомих підстав на це немає, адже відповідно до статистичних даних рівень захворюваності в Україні на порядок вищий аніж в більшості країн Європи.

«Сьогодні (26 серпня – ред.,)  були введені нові карантинні обмеження. Одне з них — заборона в’їзду для іноземців. Це чергове алогічне рішення, бо захворюваність в Україні, на жаль, вища, ніж в більшості європейських державах. Можливо це зроблено, щоб міжнародні спостерігачі не змогли приїхати на вибори? Думаю, що варто починати вимагати від уряду публічного звіту за витрачені коронавірусні гроші», – продовжив парламентар.

Одна людина витратила на купівлю засобів захисту для медиків втричі більше, ніж весь МОЗ. Думаю, що ви вже вгадали його…

Gepostet von Ігор Артюшенко – офіційна сторінка am Mittwoch, 26. August 2020

Раніше ми повідомляли, що 26 серпня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину на засіданні Кабміну. Документ передбачає посилення ряду обмежувальних заходів. Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...