З квітня ціна на газ у Запоріжжі виросте на 10%

451
Фото: REUTERS

НАК “Нафтогаз України” з 1 квітня 2018 роки збільшить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 9,8%. Тобто тариф зросте на 774 грн в порівнянні з лютим й становитиме 8,67 тис. за тисячу метрів кубічних (з ПДВ). Про це передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням компанії в четвер, зазначена ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ за передоплату в обсязі понад 50 тис. куб. м на місяць за умови відсутності боргів перед компанією і для 100% “дочок” НАК.

Для інших покупців ціна в наступному місяці зросте на 7,4% (на 654 грн) – до 9 тис. 543,6 грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

Як повідомлялося, на лютий і березень “Нафтогаз” знизив ціну на природний газ для промисловості, заявивши намір посилити свої позиції в сегменті продажів природного газу промисловим споживачам. Можливість зниження ціни, зокрема, була пов’язана зі сформованими в міжопалювальний період запасами газу в підземних сховищах, закупленими за нижчими, ніж на сьогодні цінами.

Крім того, з березня НАК з 1 березня розраховував відновити закупівлі газу у “Газпрому”, але російська компанія відмовилася постачати газ в Україну, повернувши внесений авансовий платіж близько $125 млн.

Читайте також: Сколько в Запорожье сэкономили газа за три дня — документ

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...