З міського бюджету Запоріжжя виділять кошти на екологічну лабораторію

17
Фото: Запорізької міськради

Мер міста Володимир Буряк дав доручення підготувати проєкт про виділення коштів на забезпечення функціонування екологічної лабораторії. Це питання мають вирішити на найближчій сесії міської ради. 

Пересувну лабораторію для моніторингу довкілля за 11,5 млн.грн Запоріжжя придбало на умовах співфінансування обласного та міського бюджету. Техніка мала запрацювати ще влітку, однак на її експлуатацію немає грошей.

Під час наради присвяченої результатам Меморандуму, підписаного між Запорізькою міськрадою та промисловими підприємствами, учасники запропонували звернутися до Міністерства охорони здоров’я з пропозицією виділити гроші для фінансування лабораторії (лабораторний центр знаходиться у підпорядкуванні міністерства). Голова міста не погодився зауваживши, що цей шлях забере багато часу.

Тож за його дорученням управління екологічної безпеки міської ради, а також радник Валерій  Еделєв підготували проєкт рішення про виділення з міського бюджету 575 тисяч гривень задля забезпечення функціонування лабораторії. Пропозицію розглянуть у вересні на наступній сесії.

Читайте також:Вчора у Запоріжжі датчики вимірювання небезпечних речовин у повітрі загорілися червоним

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...