З представниками запорізького бізнесу зустрілася обласна влада

92
Фото: ЗОДА

Відбулася зустріч місцевих підприємців з головою облдержадміністрації та іншими чиновниками. Бізнесмени вже виходили на пікет до Запорізької міськради, на що очільник області Віталій Боговін образився.

Окрім представників бізнесу та голови області, на зустрічі були присутні: перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров, в.о. директора Обласного лабораторного центру МОЗ Роман Терехов, головний прокурор Запорізької області Володимир Калюга, начальник управління СБУ в області Борис Безрукий, заступник начальника ГУНП в області Павло Карабута, Начальник ГУ Держпродспоживслужби Віктор Шершнєв, повідомляється на сайті ЗОДА.

Вимоги підприємців прості – скасувати заборону на роботу розважальних закладів, ресторанів, кафе й т.і. після 23:00.

На що їм відповіли, що не взмозі скасувати це рішення. За словами Романа Терехова Уряд вніс зміни до Постанови №392 «Про встановлення карантину», відповідно, зміни діють по всій Україні.

Також лунали скарги з приводу постійних перевірок (іноді 5-7 разів на день) Держпродспоживслужбою та поліцією.

Нагадаємо, 17 липня під стінами Запорізької міськради відбувся мітинг підприємців, які протестували проти заборони працювати після 23:00. Після заходу на сторінці Віталія Боговіна з’явився пост, де звинуватив бізнесменів в лицемірстві.

«Запропонував зустрітися разом і вирішити всі питання. Домовились на цю пятницю. Але ресторатори проігнорували захід! Проте зібралися на «мирну акцію протесту», – зазначається в повідомлення. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...