З запорізького парку «Дубовий Гай» вкрали плитку – фото

547
Фото Вікторія Чикалової

Екскерівниця центрального парку «Дубовий Гай» Вікторія Чикалова на сторінці у Facebook, повідомила про черговий скандал, який стався в парку.

З території, де знаходилася дитяча школа, зникла плитка, яку встановлювали коштом КП.

«Дитячу автошколи ми відкрили 1 вересня 2015 року. Співробітники парку виклали плитку, посадили квіти. Декілька тижнів назад її демонтували, а сьогодні вивезли з території й тротуарну плитку», – пише вона.

Вікторія Чикалова передбачає, що незабаром ця плитка з’явиться на чужій дачі.

«Плитка, всі матеріали куплені за кошти КП, але не «Дубовий Гай» розпоряджається майном громади, а міська рада, депутати не приймали рішень про демонтаж і, тим більше, продажу. Проте, скоро ця плитка буде прикрашати чужу дачу»


Нагадаємо, 8 березня 2020 року в парку на дитину впав дерев’яний ведмідь, який був погано закріплений. Дівчинку забрала швидка, проте травми виявилися несумісні з життям. Директор КП Олег Комаренко спочатку звинувачував батьків, що вони не догледіли дитину, згодом, після обурення забрав свої слова назад. 11 березня правоохоронці звинуватили заступника директора. Мишьяков (заступник) заявляв про тиск з боку Комаренка. Жовтневий районний суд обрав запобіжний захід для заступника директор «Дубовий Гай» у вигляді домашнього арешту.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...