За даними ЮНІСЕФ в травні на Донбасі постраждало більше дітей, ніж за 5 місяців

47
Фотоілюстрація

Попри певні поступки та тези «достатньо перестати стріляти», ворог не збирається відступати від кордонів України. Гинуть наші військові, страждає громадянське населення, яке потрапляє в епіцентр обстрілів.

Сайт «ТСН» посилаючись на Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) повідомляє, що за травень вже постраждали шестеро дітей. Якщо порівнювати статистику — за 5 місяців постраждали стільки ж дітей, як за весь минулий рік.

З’ясувалося, що 20 травня окрім поранення трьох бійців батальйону патрульної поліції особливого призначення «Луганськ-1» та смерті комбата Сергія Губанова, постраждало громадянське населення. Отримали поранення три маленькі дівчинки: дві сестри 7 та 10 років, а також їх 7-річна подруга. Діти знаходилися в домі, коли почався обстріл. Батько двох дівчаток, знайшов дітей переляканих, залитих кров’ю у ванній.

Загалом за пів року постраждали 10 дітей (у 2019 10 дітей за весь рік). Зафіксовані численні атаки на школи (9 разів). Під час одного з них постраждала 17-річна дівчина, яка перебувала на подвір’ї школи.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...